Вести

Полазници програма Мала матура – распоред по групама

ПОЛАЗНИЦИ КОЈИ ПОХАЂАЈУ ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ У ПРОСТОРИЈАМА ЦЕНТРА ЗА КУЛТУРУ И ОБРАЗОВАЊЕ РАКОВИЦА:

 

  1. ГРУПА – КЦР – субота

 9-10.30 час, математика, учионица  1

 11-12.30 час,српски језик,учионица  2

  1. БАБАНИЋ БОЈАН
  2. ЦЕРОВИЋ МАРКО
  3. ЧУКИЋ САРА
  4. ЗУРАПИ АНА
  5. ЋУЛИБРК АЛЕКСА
  6. ДАБИЗЉЕВИЋ СТЕФАН
  7. ГАЦИЋ АНА
  8. АКСЕНТИЈЕВИЋ ТИЈАНА

 

  1. ГРУПАКЦР – субота

9-10.30 час, српски језик, учионица  2

11-12.30 час,математика,учионица  1

  1. АКСОВИЋ   МИХАЈЛО
  2. БАБИЋ ИЛИЈА
  3. ЦРНОБРЊА ВАЊА
  4. ДИМИТРИЈЕВИЋ ДЕСПОТ
  5. ДУЊИЋ ЂОРЂЕ
  6. ИЛИЋ ЈАНА
  7. ЈАЊИН САРА
  8. МАРИНКОВИЋ ОЛГА

 

  1. ГРУПА –КЦР – субота

13-14.30 час,математика,учионица 1

15- 16.30 час,српски језик,учионица 2

  1. ЈЕВТИЋ ЈОВАНА
  2. МАРТИНОВИЋ ОГЊЕН
  3. МИЛИЋ ТОМО
  4. МИЛУТИНОВИЋ ВЛАДИМИР
  5. ВУКАНИЋ МАГДАЛЕНА
  6. ПЕРИЋ АЊА
  7. ШУШЊАР СТАНКО
  8. СТОЈЦЕВ ЕЛЕОНОРА

 

  1. ГРУПА – КЦР – субота

13-14.30 час,српски језик,учионица 2

15- 16.30 час,математика,учионица 1

  1. ЋУК УНА
  2. МОРИЋ МИХАЈЛО
  3. МОРИЋ МАТЕЈА
  4. НИКОЛОВСКИ ИВА
  5. КОМЛЕН АНА
  6. ЛАЗИЋ   УНА
  7. ИЛИЋ ЛЕНА
  8. ЈАБЛАНОВИЋ СТРАХИЊА

 

  1. ГРУПА –КЦР – субота

17-18.30 час,математика ,учионица 1

19- 20.30 час,српски  језик,учионица 2

  1. МАРЈАНОВИЋ  МОМИР
  2. МАКСИМОВИЋ ТАДИЈА
  3. БАЗОВИЋ НИКОЛА
  4. СТОЈИЉКОВИЋ МИЛОШ
  5. КОЈИЋ УРОШ
  6. КОРЕЛЕЦ ИВА
  7. МИХАЈЛОВИЋ АНЂЕЛА
  8. МИХАЈЛОВИЋ КРИСТИНА

 

 

  1. ГРУПА – КЦР – субота

17-18.30 час, српски  језик ,учионица 2

19- 20.30 час,математика ,учионица 1

  1. МИЛУТИНОВИЋ ЈЕЛЕНА
  2. МИЉКОВИЋ МИЛИЦА
  3. НИКОЛИЋ АЛЕКСАНДАР
  4. НИКОЛИЋ ЛЕОНОРА
  5. РАДИЋ НЕВЕНА
  6. СЕКЕРУШ АНЂЕЛА
  7. СРЕДОЈЕВИЋ АЛЕКСА
  8. ВИДОВИЋ НОВАК

 

  1. ГРУПА – КЦР   -недеља

09-10.30 час,математика ,учионица 1

11- 12.30 час,српски  језик,учионица 2

  1. МАЈСТОРОВИЋ   ЕЛЕНА
  2. ВУЧКОВИЋ РЕЉА
  3. ЖИВАЉЕВИЋ ПАВЛЕ
  4. ЗОРОЕ МАША
  5. ВУКОТИЋ НИНА
  6. ЈОКИЋ ВУК
  7. ЈЕКНИЋ МИЛИЦА
  8. БЛАГОЈЕВИЋ ЈАЊА

 

  1. ГРУПА – КЦР недеља

09-10.30 час, српски  језик ,учионица 2

11- 12.30 час,математика ,учионица 1

  1. АЛИЋ СТАША
  2. БОРОВЧАНИН ВАСИЛИЈЕ  
  3. ЦВЕТКОВИЋ НИКОЛА
  4. ЋОСОВИЋ СЕРГЕЈ
  5. ЂОКОВИЋ МАРИЈА
  6. ФИЛИПОВИЋ РАДМИЛА
  7. ИВКОВИЋ МИЛИЦА
  8. ПОРЧИЋ ОГЊЕН

 

 

  1. ГРУПА – КЦР – недеља

13-14.30 час,математика,учионица 1

15- 16.30 час,српски језик,учионица 2

  1. КОВАЧЕВИЋ  КАТАРИНА
  2. ЛУКОВИЋ ДУШАН
  3. МАЦУРА АНАСТАСИЈА
  4. МАТИЋ ОГЊЕН
  5. НАУМОСКИ ВАСИЛ
  6. НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА
  7. ПЕШИЋ ИЛИЈА
  8. СИКИМИЋ ДАНИЛО

 

  1. ГРУПА – КЦР – недеља

13-14.30 час,српски језик,учионица 2

15- 16.30 час,математика,учионица 1

  1. СПАСОЈЕВИЋ СОФИЈА
  2. САВИЋЕВИЋ БОГДАН
  3. ВАСИЋ ДАНКА
  4. ВРАНИЋ УГЉЕША
  5. ЗЕКОВИЋ ДЕЈАН
  6. ЗЕКОВИЋ ЛАРА
  7. СТАНКОВИЋ ОЛГА
  8. КИШ ЂОРЂЕ

 

 

  1. ГРУПА – КЦР – недеља

17-18.30 час,математика ,учионица 1

19- 20.30 час,српски  језик,учионица 2

  1. НЕРАНЏИЋ МАРКО
  2. ОСТОЈИЋ УНА

 

  1. МИЉИЋ ДУШИЦА
  2. МИЛУНОВИЋ МАРИЈА
  3. МИЛИНКОВИЋ МАРКО
  4. ЈОВАНОВИЋ ПАВЛЕ
  5. ГРУЈИЋ ЛЕНА
  6. ЂУРКОВИЋ БОГДАН

 

 

  1. ГРУПА – КЦР -недеља

17-18.30 час, српски  језик ,учионица 2

19- 20.30 час,математика ,учионица 1

  1. ЈОВАНОВИЋ  ИВА
  2. БАРЈАКТАРЕВИЋ БОГДАН
  3. БОДИШ ИВОНА
  4. ДЕМИР ДЕМИРАНА
  5. ГАСПАРОВИЋ ЈОВАНА
  6. НЕДОВИЋ ВУК
  7. МАРИНКОВИЋ ЂОРЂЕ
  8. ПОПОВИЋ ГОРДАНА
  9. ГРУПА – МШ – субота

9-10.30 час, математика, учионица  1

 11-12.30 час,српски језик,учионица  2

  1. АЛЕКСАНДРИЋ СТЕФАН
  2. АЛЕКСИЋ ОГЊЕН
  3. БРАШИЋ ФИЛИП
  4. БУГАРЧИЋ ВОЈИСЛАВ
  5. ДРАГОВИЋ   АНА
  6. ЂУРКОВИЋ   МИЛОШ
  7. ИЛИЋ  МАРКО
  8. ЈЕЛИЋ   АНА
  9. ПЕЈЧИЋ ЛУКА
  10. НЕНАДОВИЋ МАТЕЈА
  11. ПАВИЋ ВУК
  12. МИЋИЋ МАТЕЈА
  13. РИСТИЋ АЊА
  14. СТОЈИЧИЋ ВИД
  15. ТИОСАВЉЕВИЋ ЛУКА
  16. ВЛАЈИЋ САША

 

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

9-10.30 час, српски језик, учионица  2

11-12.30 час,математика,учионица  1

  1. ЈАНЕВСКИ МАТИЈА
  2. КОСТИЋ КРИСТИНА
  3. ЛАЗОВИЋ ТИЈАНА
  4. ЉУБОЈЕВИЋ НОВАК
  5. МАРКОВИЋ МАША
  6. МАРКОВИЋ АНДРИЈА
  7. ПЕТКОВИЋ ЈЕЛЕНА
  8. ТОДИЋ МИХАЈЛО
  9. ВАРМЕЂА ТАМАРА
  10. ЖИВАНОВИЋ ЈАНА
  11. СТОЈКОВИЋ ТАДИЈА
  12. СТОЈКОВИЋ ВЕЉКО
  13. ПЕТРОВИЋ КРИСТИНА
  14. ПЛАВШИЋ ВУКАШИН
  15. ПАВЛОВИЋ МАТЕЈА
  16. МИКОВИЋ БОГДАН

 

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

13-14.30 час,математика,учионица 1

15- 16.30 час,српски језик,учионица 2

  1. МИЈАЈЛОВИЋ ВЕЉКО
  2. МИЛЕНКОВИЋ ЛЕНА
  3. КАРАН ЛАНА
  4. ЈЕРЕМИЈЕВИЋ МАТЕЈА
  5. ИЛИЋ ЛУКА
  6. ГРУЈИЧИЋ НАЂА
  7. ФИЛИПОВИЋ ЛУКА – КА
  8. ЂИНЂИЋ ИВА
  9. ДЕЛИЋ  МАРКО
  10. ЋАЋИЋ ЈАНА
  11. ЦВЕТКОВИЋ МАЈА
  12. БУЛАТОВИЋ НАТАЛИЈА
  13. АНДРИН ДУЊА
  14. МИТИЋ ДУШАН
  15. МИТРОВИЋ НАЂА
  16. ПАНТЕЛИЋ ЛАРА

 

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

13-14.30 час,српски језик,учионица 2

15- 16.30 час,математика,учионица 1

  1. РАЂЕНОВИЋ КРИСТИНА
  2. РАЈАЧИЋ МАША
  3. ПАНИЋ БОШКО
  4. НИКОЛИЋ МИХАЈЛО
  5. НИКОЛИЋ ТЕОДОРА
  6. МИРНИЋ МАРКО
  7. МИЉУШЕВИЋ ЛУКА
  8. ЛАЗОВИЋ МИЛИЦА
  9. ЉУБЕНОВ ЈОРДАНА
  10. ЛУКИЋ ЖЕЉКА
  11. КУЈУНЏИЋ ИЛИЈА
  12. КРСТИЋ ЈОВАНА
  13. ЈОВАНОВИЋ НЕВЕНА
  14. ЈОКСИМОВИЋ ХЕЛЕНА
  15. ИВАНОВИЋ ВУК
  16. ИМЕРИ СТЕФАН

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

17-18.30 час,математика ,учионица 1

19- 20.30 час,српски  језик,учионица 2

  1. ГОЛУБОВИЋ ТЕОДОРА
  2. ГОБЕЉИЋ ЈОВАНА
  3. ЂОЛОВИЋ КАТАРИНА
  4. ДАВИДОВИЋ ЛЕНА
  5. БУДИМИРОВИЋ АНДРИЈА
  6. ГАЈИЋ СТРАХИЊА
  7. ИЛИЋ ВАЊА
  8. ЈЕВТИЋ МИЛОШ
  9. ЈОВИЧИЋ ИСИДОРА
  10. ЈОВИЧИЋ СОФИЈА
  11. ПЛАВШИЋ АНАСТАСИЈА
  12. ПРЕДОЛАЦ ЛУКА
  13. РАЈИЋ МАРИНА
  14. РАКИЋ ДУШАН
  15. САВИЋ СОФИЈА
  16. СТОЈИЉКОВИЋ ТАРА

 

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

17-18.30 час, српски  језик ,учионица 2

19- 20.30 час,математика ,учионица 1

  1. СТОЈИЉКОВИЋ ЕМИЛИЈА
  2. ВАСИЋ ЉУБИЦА
  3. ТОМОВИЋ АЛЕКСА
  4. УЗЕЛАЦ ЛЕА
  5. ВУКСАНОВИЋ ВУКАШИН
  6. ЗИМОЊИЋ МАРКО
  7. ЖИВКОВИЋ САРА
  8. ЗДРАВКОВИЋ ЈАНА
  9. ВУЈАНИЋ ИВАНА
  10. ТАДИЋ ДУЊА
  11. ШКЕРОВИЋ ЛУКА
  12. СТОКУЋА МАТЕЈА
  13. СТАШЕВИЋ АНЂЕЛА
  14. РОГИЋ ИЛИЈА
  15. РИСТИВОЈЕВИЋ РАДЕНКО
  16. ПОПОВИЋ ЛАЗАР
  17. КОЈЧИН СОФИЈА

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

09-10.30 час,математика ,учионица  3

11- 12.30 час,српски  језик,учионица  4

  1. ПОПОВИЋ РАСТКО
  2. ПЕШИЋ ПЕТРА
  3. ПАВЛОВИЋ ЛАНА
  4. НИКОЛИЋ   ЈОВАН
  5. НИКОЛИЋ  АНДРЕЈ
  6. НИКОЛИЋ  ПЕТАР
  7. ОБРЕНИЋ  НАЂА
  8. МИЛОВАНОВИЋ  АНЂЕЛА
  9. МИЛЕТИЋ ЈОВАНА
  10. МИЛАНОВИЋ СТЕФАН
  11. МАРИНКОВИЋ ЛЕНА
  12. КОВАЧЕВ ОЛИВЕРА
  13. КОРОЛИЈА ЈОВАНА
  14. ЈЕЛАЧА ПАВЛЕ
  15. ИВАНОВИЋ УРОШ
  16. ИСАИЛОВИЋ МАРИНА
  17. СТЕФАНОВИЋ ВЕЉКО

 

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

09-10.30 час, српски  језик ,учионица  4

11- 12.30 час,математика ,учионица  3

  1. МАРКОВИЋ НИКА
  2. МЕДАРЕВИЋ МИЛЕНА
  3. ЉУБОЈЕВИЋ ДАНИЛО
  4. ЛАЗИЋ КОСТА
  5. КОВАЧЕВИЋ МИЛИЦА – ИА
  6. КОВАЧЕВИЋ МИЛИЦА – ФП
  7. ЈОВИЋ ЛАЗАР
  8. ЈЕФТИЋ НИНА
  9. ИВАНОВИЋ РАСТКО
  10. ГЛАДОВИЋ ЛАЗАР
  11. ЂУРИЋ СТЕВАН
  12. ЂОРЂЕВИЋ ИВОНА
  13. ДРАЖИЋ АНЂЕЛА
  14. ДРАШКИЋ ПЕТАР
  15. ДРАШКИЋ ПАВЛЕ
  16. ДЕЈАНОВИЋ БОГДАН
  17. АКСИЋ МИЛИЦА

 

 

 

  1. ГРУПА – МШ -субота

13-14.30 час,математика,учионица  3

15- 16.30 час,српски језик,учионица  4

  1. ДЕЈАНОВИЋ ЈАНА
  2. ЦВЕТОЈЕВИЋ САЊА
  3. БРУДАР УНА
  4. БОГИЋЕВИЋ ТАМАРА
  5. БЈЕЛАНОВИЋ АНДРИЈА
  6. БЕБИЋ КАТАРИНА
  7. АЛЕКСИЋ АЛЕКСАНДРА
  8. АЛИМПИЈЕВИЋ ХАНА
  9. АНДРИЋ НИКОЛА
  10. БАЛАБАН ВИКТОРИЈА
  11. ЂАПИЋ ПАВЛЕ
  12. ЂАПИЋ МИЛОШ
  13. ФИЛИПОВИЋ ЛУКА  – НТ
  14. ЈАЊИЋ СЛОБОДАН
  15. МАРИНКОВИЋ АНДРЕЈ
  16. МАЈСТОРОВИЋ МАША
  17. БЕГОВИЋ СРЂАН

 

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

13-14.30 час,српски језик,учионица  4

15- 16.30 час,математика,учионица  3

  1. МИЛЕТИЋ ЛАЗАР
  2. МИЛОВАНОВИЋ ДРАГОЉУБ
  3. НЕДЕЉКОВИЋ СТЕФАН
  4. НИКОДИЈЕВИЋ ДУШКО
  5. НЕШИЋ МИА
  6. ПЕТРОВИЋ МИЛИЦА
  7. ПЕТРОВИЋ ОГЊЕН
  8. ПОПАДИЋ ДАНИЛО
  9. РАДОШЕВИЋ ТАРА
  10. РУСАЛИЋ ВАСИЛИЈЕ
  11. САВИЋ ЂУРЂА
  12. СТАМЕНКОВИЋ ЈАНА
  13. СТАМЕНКОВИЋ НИНА
  14. СТЕПАНОВИЋ ЕЛЕНА
  15. ТОМАШЕВИЋ НИКОЛА
  16. ВАСИЛИЈЕВИЋ ВАСИЛИЈЕ
  17. СПИРИЋ ЗОЈА

 

 

  1. ГРУПА – МШ -субота

17-18.30 час,математика ,учионица  3

19- 20.30 час,српски  језик,учионица  4

  1. ВАСИЉЕВИЋ АНДРЕЈ
  2. ВЕЛИМИРОВИЋ САРА
  3. ЗИНДОВИЋ НИКОЛА
  4. ЖИВКОВИЋ ЛЕНКА
  5. ВУЈИЧИЋ ВУК
  6. ШКРБИЋ АНА
  7. ШЕГРТ НЕМАЊА
  8. СТЕКОВИЋ ОГЊЕН
  9. СОФРОНОВИЋ АЛЕКСА
  10. РИСТИЋ ЛУКА
  11. ПЕТРОВИЋ ТИЈАНА
  12. ПЕЈОВИЋ ИВА
  13. НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА
  14. НЕШИЋ МАТЕЈА
  15. МИТОВ УРОШ
  16. МЛАДЕНОВИЋ МИХАЈЛО
  17. СТАНИМИРОВИЋ НЕВЕНА

 

 

  1. ГРУПА – МШ – субота

17-18.30 час, српски  језик ,учионица  4

19- 20.30 час,математика ,учионица  3

  1. МЛАДЕНОВИЋ АНДРЕА
  2. НЕДЕЉКОВИЋ ЛУКА
  3. НИКОЛИЋ АЛЕКСАНДАР
  4. ОБРАДОВИЋ ЛАЗАР
  5. ПАНТЕЛИЋ АНДРЕЈ
  6. ПАНТЕЛИЋ ОГЊЕН
  7. РАДЕВИЋ ЛАЗАР
  8. РАДИЋ ОГЊЕН
  9. СИМИЋ МИЛИЦА
  10. САВИЋ ПАВЛЕ
  11. ТЕОФИЛОВИЋ ТАМАРА
  12. ТРАЈКОВИЋ ЈОВАНА
  13. ВАЛИЏИЋ ИРЕНА
  14. ВАСИЋ ЂОРЂЕ
  15. ЗДРАВКОВИЋ НАЂА
  16. ЖИВАНОВИЋ ЈАНА – ФП
  17. ГОЛУБОВИЋ НЕВЕНА

 

  1. ГРУПА – МШ -недеља

9-10.30 час, математика, учионица  1

 11-12.30 час,српски језик,учионица  2

  1. ЗВИЈЕР ДАМЈАН
  2. ЗОРИЋ ХЕЛЕНА
  3. ВУЈИЋ ФИЛИП
  4. ВУКМИРИЦА ЈАНА
  5. ВРАЧАРИЋ ВАЊА
  6. ВЈЕШТИЦА ВИШЊА
  7. ВЛАДИСАВЉЕВИЋ НАЂА
  8. ТОДОРОВИЋ САРА
  9. ШЕРЕГ  САЊА
  10. СУРЧУЛИЈА ЈАНА
  11. СТОЈКОВИЋ НИКОЛИНА
  12. СТОЈАНОВИЋ ТЕОДОРА
  13. РИСТИЋ АЛЕКСАНДАР
  14. РАДУЛОВИЋ ИРЕНА
  15. РАДУЛОВИЋ МИЛИЦА
  16. АНТАНАСКОВИЋ ХЕЛЕНА
  17. ГРУЈИЋ ВЈЕРА

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

9-10.30 час, српски језик, учионица  2

11-12.30 час,математика,учионица  1

  1. ПОПОВИЋ ПАВЛЕ
  2. ПРИЦА ТИЈАНА
  3. ПРЕЛИЋ ЛУКА
  4. РАДИВОЈЕВИЋ СТЕФАН
  5. РАЈИЋ ДУЊА
  6. САКОВИЋ ЂОРЂЕ
  7. СЕКУЛИЋ ВИКТОР
  8. СТАЛЕТОВИЋ АЛЕКСА
  9. СТЕФАНОВИЋ ВАЛЕНТИНА
  10. СТЕВАНОВИЋ САРА
  11. ТАНАСКОВИЋ МИЛИЦА
  12. ТОМЕСКИ МАТЕЈА
  13. ТРАЈКОВИЋ САРА
  14. ВАСИЋ ВАСИЛИЈЕ
  15. ВЕЛИМИРОВИЋ УРОШ
  16. ВЛАЧИНА ЕЛЕНА
  17. МАТЕЈИЋ ЈАНА

 

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

13-14.30 час,математика,учионица 1

15- 16.30 час,српски језик,учионица 2

  1. ВУЈАНИЋ АНА
  2. ВУКОВИЋ ИСИДОРА
  3. ЗЕЧЕВИЋ ЕМА
  4. ВУКСИЋ НИКОЛА
  5. ВУКАДИНОВИЋ ЈАНА
  6. ВУЈИЧИЋ МИЊА
  7. ПАПИЋ ЈЕЛЕНА
  8. НИКОЛИЋ ДАНИЛО
  9. МЛАДЕНОВИЋ НОВАК
  10. НЕДЕЉКОВ АНДРЕЈ
  11. МИЛИЋЕВИЋ АЛЕКСА
  12. МИЛАСИНОВИЋ ЈАНА
  13. МАТИЈЕВИЋ НЕМАЊА
  14. МАТИЋ ВУКАШИН
  15. МИХАЈЛОВИЋ ВЕЉКО
  16. КЛАЧАР СТЕФАН
  17. МИЛОШЕВИЋ КАТАРИНА

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

13-14.30 час,српски језик,учионица 2

15- 16.30 час,математика,учионица 1

  1. ЈОВОВИЋ ЈОВАНА
  2. КНЕЖЕВИЋ ФИЛИП
  3. КОРДИЋ КАТАРИНА
  4. МАРЈАНОВИЋ МИНА
  5. МАРКОВИЋ ФИЛИП
  6. МИЈАИЛОВИЋ СОФИЈА
  7. МИХАИЛОВИЋ ОГЊЕН
  8. МИХАИЛОВИЋ ОГЊЕН
  9. ЈАКОВЉЕВИЋ МИА
  10. ЂУРОВИЋ ЛУКА
  11. ЂУКИЋ ЛАЗАР
  12. ЂОКИЋ ИВОНА
  13. ЂАНИЋ ВИКТОР
  14. ДИВАЦ ДУЊА
  15. БУРА ТИЈАНА
  16. БАТИНИЋ АЛЕКСАНДАР
  17. КАСТРАТОВИЋ АЊА

 

 

 

  1. ГРУПА – МШ -недеља

17-18.30 час,математика ,учионица 1

19- 20.30 час,српски  језик,учионица 2

  1. АНДРЕЈЕВИЋ СТЕФАН
  2. АНЂЕЛКОВИЋ НОВАК
  3. БАБИЋ МИХАЈЛО
  4. БОГДАНОВИЋ АЛЕКСА
  5. ЋИРКОВИЋ ИСИДОРА
  6. ЋОПИЋ МИЛОШ
  7. ДОПУЂ НЕМАЊА
  8. ДРАГОЈЕВИЋ ДОРИС
  9. ДРОБЊАКОВИЋ  ЛАВ
  10. ДУРЛЕВИЋ АНЂЕЛИЈА
  11. ЂЕКОВИЋ ЛАРА
  12. ЂОРЂЕВИЋ ЛАЗАР
  13. ГЛИШИЋ ГАЛА
  14. ГРАОВАЦ АЛЕКСА
  15. МИХАЈЛОВИЋ ВУК
  16. МИЛАДИНОВИЋ ДУШАН
  17. РАОНИЋ ДУЊА

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

17-18.30 час, српски  језик ,учионица 2

19- 20.30 час,математика ,учионица 1

  1. МИЛИЋЕВИЋ ВАЊА
  2. МИЛИЈИЋ МИЛИЦА
  3. НОВАКОВИЋ НИНА
  4. ОБРАДОВИЋ АНДРИЈА
  5. ПЕТРОВИЋ ТЕОДОРА
  6. ПОПОВИЋ САРА
  7. РАДОВИЋ КОНСТАНТИН
  8. РАНЧИЋ ПЕРТРА
  9. РИСТИВОЈЕВИЋ МИЛИЦА
  10. РОЗГИЋ МАРКО
  11. САВИЋ ВИКТОР
  12. СМИЉАНИЋ ИВА
  13. СТАНИВУК РАДМИЛА
  14. ВУЈАЧИЋ ФИЛИП
  15. ВУЧИЋЕВИЋ ОГЊЕН
  16. ПАНТИЋ ДОРОТЕЈА
  17. СТАНКОВИЋ ПАВЛЕ

 

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

09-10.30 час,математика ,учионица  3

11- 12.30 час,српски  језик,учионица  4

  1. ПАНТОВИЋ ТАМАРА
  2. МИТИЋ ВАЊА
  3. МИЉКОВИЋ ПЕТАР
  4. МИЉАНИЋ ЛУНА
  5. МИЛОВАНОВИЋ ДАНИЦА
  6. КНЕЖЕВИЋ УРОШ
  7. КОСИЈЕР МАТЕЈА
  8. ЈЕВТИЋ МАРИЈА
  9. ЈОКСИМОВИЋ АЛЕКСАНДРА
  10. ЈОВАНОВИЋ МАТИЈА
  11. ГЛИШИЋ ДАНИЛО
  12. ГМИТРИЋ МАТЕЈА
  13. ЂОКИЋ МИА
  14. ДУБАИЋ МИЛАН
  15. БУЈОШЕВИЋ НАТАЛИЈА
  16. БУКВИЋ НИКОЛИНА
  17. МИЈИЋ МИХАЈЛО

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

09-10.30 час, српски  језик ,учионица  4

11- 12.30 час,математика ,учионица  3

  1. БУЗИЋ ЈОВАН
  2. БРАЈКОВИЋ АНЂЕЛА
  3. БРАЦАНОВИЋ АЛЕКСА
  4. БУЋАН МИЛИЦА
  5. ЂОНОВИЋ МИХАЈЛО
  6. ЂОКИЋ НИКОЛА
  7. ГРАЧАНИН АЛЕКСАНДРА
  8. ЈАНКОВИЋ ЛАЗАР
  9. ЈЕКИЋ ЈАНА
  10. ЈЕЛИСАВЧИЋ МАРИА
  11. ЈЕРЕМИЋ АНДРИЈА
  12. ЈОВАНОВИЋ КАТАРИНА
  13. КРСТИЋ ФИЛИП
  14. ЛАКИЋЕВИЋ ИЛИЈА
  15. ЛАЗИЋ АЛЕКСА
  16. МАРКОВИЋ МАГДАЛЕНА
  17. АВРАМОВИЋ ВУК
  18. БУЗИЋ ЈАНА

 

  1. ГРУПА – МШ -недеља

13-14.30 час,математика,учионица  3

15- 16.30 час,српски језик,учионица  4

  1. МАНЧИЋ НЕМАЊА
  2. МАКСИМОВИЋ ЛАРА
  3. МАТИЋ ДУШАН
  4. МАТОВИЋ АЛЕКСАНДАР
  5. ПАВЛИЦА ПАВЛЕ
  6. ПАВЛОВИЋ АЉОША
  7. ПАВЛОВИЋ УРОШ
  8. ПАВЛОВИЋ  УРОШ
  9. ПЕТКОВИЋ ТЕОДОРА
  10. ПРИМОЖИЋ ИВАН
  11. РАДОВАНОВИЋ МАРКО
  12. РУЖИЋ АНДРЕА
  13. САРИЋ МАРИНА
  14. САВИЋ АНАСТАСИЈА
  15. СТАНИЋ УНА
  16. СТАНИЋ ВУКАШИН
  17. БАЧКОВИЋ ЛУКА

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

13-14.30 час,српски језик,учионица  4

15- 16.30 час,математика,учионица  3

  1. СТАНИСАВЉЕВИЋ ХЕЛЕНА
  2. СТАНКОВИЋ МИЛА
  3. СТАНОЈЕВИЋ МАРКО
  4. СТОЈАНОВИЋ АНДРИЈА
  5. СТОЈИЉКОВИЋ ЛАНА
  6. СУБОШИЋ РЕЉА
  7. ШУПЉИКА ДАВИД
  8. ТОМИЋ АНГЕЛИНА
  9. ТИЈАНИЋ САРА
  10. ШВЕНДА ТЕОДОРА
  11. ВАСИЋ АНАСТАСИЈА
  12. ВЕЛИЧКОВИЋ МАРИЈА
  13. РАДИВОЈЕВ АНА
  14. РАДАКОВИЋ ЛАЗАР
  15. ПРЕЉЕВИЋ ИВОНА
  16. ПРАВИК ЂОРЂЕ
  17. БАЈИЋ МАРИЈА

 

 

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

17-18.30 час,математика ,учионица  3

19- 20.30 час,српски  језик,учионица  4

  1. ПЕТРОВИЋ АНАСТАСИЈА
  2. ПЕТРИЋ НИКОЛА
  3. ПЕТКОВИЋ ИВА
  4. ПОПАДИЋ ЛУЦИЈА
  5. ПАВЛОВИЋ АЊА
  6. ПЕЈЧИНОВИЋ ОГЊЕН  ЈОВАН
  7. МИЛОВАНОВИЋ МАРКО
  8. МИЛИНКОВИЋ МАРИНА
  9. МИЛИЋЕВИЋ МАРКО
  10. МИЦИЋ ДЕЈАН
  11. КРСТИЋ ЈЕЛИСАВЕТА
  12. КОТАРСКИ КАЛИНА
  13. КОСТИЋ АНЂЕЛА
  14. ЈОВАНОВИЋ КАТАРИНА
  15. ЈОКСИМОВИЋ ДУЊА
  16. ЈОВАНОВИЋ ТИЈАНА
  17. БАНДУКА РУЖИЦА

 

  1. ГРУПА – МШ – недеља

17-18.30 час, српски  језик ,учионица  4

19- 20.30 час,математика ,учионица  3

  1. МИЈАИЛОВИЋ ЛАНА
  2. ПЕЈИЋ АНАСТАСИЈА
  3. ПЕРЧИЋ МАРКО
  4. ПЕРИЋ ВИКТОР
  5. ВЕСКОВИЋ НОВАК
  6. ВИЈАТОВИЋ ДИНА
  7. ЈЕВРИЋ ЕЛЕНА
  8. ЈАНКОВИЋ АЛЕКСА
  9. ЈАНКОВИЋ ЈОВАНА
  10. ГРБИЋ МИЛЕНА
  11. БОШКОВ МАРКО
  12. БОРАНИЈАШЕВИЋ ЛУКА
  13. БОГУНОВИЋ ЗОРАН
  14. БЕЉКАШ ЈАЊА
  15. БЕКИЋ СРЂАН
  16. БАСИЋ АЊА
  17. АНЂЕЛКОВИЋ ЛУКА