Вести

Полазници програма Мала матура – распоред по групама

 ПОЛАЗНИЦИ КОЈИ ПОХАЂАЈУ ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ У ПРОСТОРИЈАМА ЦЕНТРА ЗА КУЛТУРУ И ОБРАЗОВАЊЕ РАКОВИЦА:        

 

 ГРУПА   1.

субота 09-10.30 , математика,учионица 1

субота  11-12.30,српски језик,учионица 3

  1. САВА БОЖИНОВИЋ
  2. РЕЉА БЛАЖИЋ
  3. НИНА ВУКОВИЋ
  4. СТЕФАН ШОРГИЋ
  5. МИХАЈЛО ПОПОВИЋ
  6. ЕМИЛИЈА ЂУРЂЕВИЋ
  7. МИЛИЦА РИСТАНОВИЋ
  8. АНА ПАЈИЋ

                     

ГРУПА 2.

субота 09-10.30,српски језик,учионица 3

субота 11-12.30,математика,учионица 1

  1. МИЛОШ МИЛУТИНОВИЋ
  2. АМИНА МИСИНИ
  3. ЛУКА МИТРОВИЋ
  4. ВУК СТОЈАНОВИЋ
  5. ВУК МАТИЋ
  6. АЛЕКСАНДАР СТОЈАНОВИЋ
  7. НИНА ШИПКА
  8. АНА ПЕТРИЦА

        

   ГРУПА 3.

субота 13-14.30,математика,учионица 1

субота 15-16.30,српски језик,учионица 3

  1. МИХАИЛО СТОЈАНОВИЋ
  2. НЕМАЊА КУЗМАНОВИЋ
  3. ЛУКА БАТАНЧЕВ
  4. ИРИНА ГАЈИЋ
  5. ЗОЈА АНДРИЈАНИЋ
  6. ТАРА СТЕПАНОВИЋ
  7. АЛЕКСА ПЕТКОВИЋ
  8. ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ               

              

ГРУПА  4.

субота 13-14.30,српски језик,учионица 3

субота 15-16.30,математика,учионица 1

  1. АНДРЕА КОВАЧЕВИЋ
  2. ЈЕЛИСАВЕТА МИЛУТИНОВИЋ
  3. ДУЊА ПАНОВСКИ
  4. МИХАИЛО ЈЕЛЕНИЋ
  5. НИКОЛА ЛИКАР
  6. МАРКО ТОДОРОВИЋ
  7. МАРИНА НОВАКОВИЋ
  8. СОФИЈА БОСИЋ

          

ГРУПА  5.

субота 17-18.30,математика,учионица 1

субота 19-20.30,српски језик,учионица 3

  1. НЕВЕНА САВИЋ
  2. АНДРЕЈ СТОЈАНОВИЋ
  3. НИКОЛА СТАНКОВИЋ
  4. АНДРЕЈ ЖИВОЈИНОВИЋ
  5. ТЕОДОРА МИЋОВИЋ
  6. АНДРИЈА РАДОЈЧИН
  7. ВЕЉКО ГРКОВИЋ
  8. КАТАРИНА СТОЛИЋ

         

ГРУПА 6.

субота 17-18.30,српски језик,учионица 3

субота 19-20.30,математика,учионица 1

  1. ОГЊЕН СТАНОЈЕВИЋ
  2. СТЕФАН СТАНОЈЕВИЋ
  3. ВЛАДИМИР ЦАКОВИЋ
  4. ТЕОДОРА МАКСИМОВИЋ
  5. ЛУКА СТАНИШИЋ
  6. НЕДА СРЕТЕНОВИЋ
  7. ТАМАРА ЈОВАНЧИЋ
  8. БОГДАН  ТОМАШЕВИЋ

       

ГРУПА  7.

недеља 09-10.30,математика,учионица 1

недеља 11-12.30,српски језик,учионица 3

  1. УНА ДИНИЋ
  2. МИЛИЦА ВЕСЕЛИНОВИЋ
  3. НЕВЕНА МЛАДЕНОВИЋ
  4. СТЕФАН РАЈИЧИЋ
  5. НАЂА ЋУЛИБРК
  6. СПАСОЈЕ КОВАЧЕВИЋ
  7. МИЛИЦА ЈОВАНОВИЋ
  8. ОГЊЕН СИЉАНОВСКИ

     

ГРУПА 8.

недеља 09-10.30,српски језик,учионица 3

недеља 11-12.30,математика,учионица 1

  1. УРОШ РАДОВАНОВИЋ
  2. ВУК НИКОЛИЋ
  3. АНАСТАСИЈА ПЕТРОВИЋ
  4. ПЕТРА СПАСИЋ
  5. ЛАЗАР МИТИЋ
  6. МИЛИЦА МИЛОВАНОВИЋ
  7. ЛУКА КОСТИЋ
  8. ТАМАРА ТАНКОСИЋ

       

ГРУПА  9.

недеља 13-14.30,математика,учионица 1

недеља 15-16.30,српски језик,учионица 3

  1. АНДРИЈА ЂУРКОВИЋ
  2. БОЈАНА СТРАХИЊИЋ
  3. АНИТА ТЕОВАНОВИЋ
  4. ЈОВАНА ШАРИЋ
  5. НАЂА ВЕСЕЛИНОВИЋ
  6. УНА ЈАЋИМОВИЋ
  7. ТОДОР ОЈКИЋ
  8. БЈЕТА РАЈИЋ
  9. СТЕФАН СТЕВА ЖИГОН

      

ГРУПА 10.

недеља 13-14.30,српски језик,учионица 3

недеља 15-16.30,математика,учионица 1

  1. АНАМАРИЈА САВИЋ
  2. АНЂЕЛА ВЕЉОВИЋ
  3. МИНА ЗОРОЕ
  4. ТЕОДОРА ТОДОРОВИЋ
  5. ПАВЛЕ ПАВЛОВИЋ
  6. АЛЕКСА ГАТАРИЋ
  7. ОГЊЕН ЛАЛОВИЋ
  8. МАРКО ШЕШУМ

      

ГРУПА  11.

недеља 17-18.30,математика,учионица 1

недеља 19-20.30,српски језик,учионица 3

  1. АЊА ЈОВАНОВИЋ
  2. АНА АНТОНИЈЕВИЋ
  3. УРОШ СТЕВАНОВИЋ
  4. ВИКТОР РАЈХАРД
  5. НИКОЛА ЂУРЂЕВИЋ
  6. АНЂЕЛА СТАРЧЕВИЋ
  7. МАРИЈА ЈОВЕВ
  8. КРИСТИНА ЈАНКОВИЋ
  9. СТЕФАН СТОЛИЋ

         

ГРУПА  12.

недеља 17-18.30, српски језик,учионица 3

недеља 19-20.30, математика,учионица 1

1.ТЕОДОРА  ЈОВАНОВИЋ

  1. МАТЕЈА ЈОВАНОВИЋ
  2. ЛУКА ДИМИТРИЈЕВИЋ
  3. УНА ЛОНЦОВИЋ
  4. ВЛАДИМИР ЛАЛОВИЋ
  5. ПАВЛЕ МАРИЋ
  6. АНЂЕЛА ЈАШАРЕВИЋ
  7. ЛЕНКА  ЂОРЂЕВИЋ

    

ГРУПА  13.

субота,09-10.30,математика,банкет сала

недеља,09-10.30,српски језик,банкет сала

1.МАРИЈА  ЈОВАНОВИЋ

  1. АНА МИЉУШ
  2. ПАВЛЕ БАБИЋ
  3. ФИЛИП ТЕЛБИС
  4. НЕМАЊА ПАВИЋЕВИЋ
  5. МАРКО БОРОЈЕВИЋ
  6. АЛЕКСАНДРА КАТАНИЋ
  7. ЈОВАНА  МАРЈАНОВИЋ

  

ГРУПА  14.

субота,11-12.30,математика,банкет сала

недеља 11-12.30,српски језик,банкет сала

  1. НИКОЛА ГУЈА
  2. ДИМИТРИЈЕ ЖИВОЈИНОВИЋ
  3. НЕМАЊА ЉУБИНКОВИЋ
  4. АНА МАРЈАНОВИЋ
  5. МИЛА ЧОЛОВИЋ
  6. ИНЕС ДАВИДОВИЋ
  7. САРА МАРКОВИЋ
  8. ВУК СИМИЋ

   

ГРУПА  15.

субота 13-14.30,математика,банкет сала

недеља 13-14.30,српски језик,банкет сала

  1. ЛУКА КРСМАНОВИЋ
  2. ЕЛЕНА РАДОЈЕВИЋ
  3. ИВА РИСТИЋ
  4. МИЛА ТАСИЋ
  5. МАТИА МАТУТИНОВИЋ
  6. ДОРОТЕА ГАЈИЋ
  7. ХЕЛЕНА ЂОРЂЕВИЋ

  

ГРУПА  16.

субота 15-16.30,српски језик,банкет сала

недеља 15-16.30,математика,банкет сала

  1. КРИСТИНА ИВОШЕВИЋ
  2. ТАДИЈА ВАСИЋ
  3. АЛЕКСА ПАНДУРОВИЋ
  4. НИКОЛА ШЕМИЋ
  5. НИКОЛИНА ЈОКСИЋ
  6. БРАНИСЛАВА ЛАЗАРЕВИЋ
  7. МИХАИЛО ЋУПОВИЋ

    

ГРУПА   17.

субота 17-18.30,српски језик,банкет сала

недеља 17-18.30,математика,банкет сала

  1. ЛОЛА ЈОВАНОВИЋ
  2. ЈОВАНА  ТАМБУРИЋ
  1. УРОШ СТАНКОВИЋ
  2. ИРЕНА ТОДОРОВИЋ
  3. ИНЕС ГАВРИЛОВ
  4. ЈОВАН БРАДИЋ
  5. МАРКО ЛАЗОВИЋ

     

ГРУПА  18.

субота 19-20.30,српски језик,банкет сала

недеља 19-20.30,математика,банкет сала

1.ПРЕДРАГ  ЂУРИЋ

  1. БРАНИСЛАВ ЛАЗИН
  2. ТЕОДОР МАРИЧИЋ
  3. ЛАНА АНТОНИЋ
  4. САВА ЈАКШИЋ СТОЈАНОВ
  5. АНДРЕА РОДИЋ
  6. МАША ЈАНИЋИЈЕВИЋ

 

 ПОЛАЗНИЦИ КОЈИ ПОХАЂАЈУ ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ У ПРОСТОРИЈАМА МАШИНСКЕ ШКОЛЕ:

  1.   ГРУПА

СУБОТА –   9-10.30   матeматика,  учионица 1

                         11-12.30  српски језик, учионица 2

 

  1. ШТЕВАНОВ ЗОРАН
  2. ЈАНЧИЋ АЊА
  3. СТАНКОВИЋ АЊА
  4. РАНКОВИЋ ИВА
  5. БУЛАЈА ДУЊА
  6. МАРИНКОВИЋ ДАВИД
  7. МИЛОВАНОВИЋ ЈОВАН
  8. СТЕВАНОВИЋ МАРКО
  9. БОДИРОГА МИЛИЦА
  10. МИЛИЋ ЂОРЂЕ
  11. ЈОВАНЕТИЋ БОРИС
  12. АСАНОВИЋ БОЈАНА
  13. ДОБРОСАВЉЕВИЋ ФИЛИП
  14. ДРАГОВИЋ ВАЊА
  15. ЦВЕТКОВИЋ АЛЕКСАНДАР
  16. ЂОКИЋ МАТЕЈА

 

  1.     ГРУПА

СУБОТА – 9-10.30   српски језик, учионица 2

                        11-12.30  математика. учионица 1

 

  1. РАДЕНОВИЋ НЕРА
  2. ЛУЧИЋ МИЛАН
  3. БОЖИЋ ЂОРЂЕ
  4. КОЦИЋ АНАСТАСИЈА
  5. ЛАЗАРЕВИЋ МАЈА
  6. ЈОКСИЋ НИКОЛИНА
  7. САВИЋ ЛУКА
  8. ЗЕЛЕНБАБА ТИЈАНА
  9. ОРАШЧАНИН АНДРИЈА
  10. МИХАЈЛОВИЋ СТРАХИЊА
  11. МИЛОВАНОВИЋ НИНА
  12. ПОПОВИЋ ТИЈАНА
  13. УЗЕЛАЦ МИЛИЦА

14.ЂОРЂЕВИЋ  АЛЕКСА

15.САКОВИЋ  МИНА

 

                       

  1. ГРУПА

СУБОТА–   13-14.30  математика, учионица 1

                         15-16.30  српски језик, учионица 2

                      

  1. ПУМПАЛОВИЋ АЛЕКСА
  2. ВУКСАНОВИЋ НАТАША

3.КУКАЉ  ТЕОДОРА

  1. БЕРАК СОФИЈА
  2. СТОЈКОВИЋ АНЂЕЛА

6.ЈЕВТИЋ  ИВА

  1. РАКИЋ НИКОЛА
  2. ГРЦИЋ АНДРИЈА
  3. ЂУРИЋ МИХАЈЛО

10.ЖИЛИЋ  ДАНИЦА

11.СКОРИЋ  СЕРГЕЈ

12.ПЕТКОВИЋ  АНЂЕЛА

13.ЦВИКИЋ  АНДРИЈА

14.МАГАЗИН  ТЕОДОРА

  1. МИЉАНОВИЋ ЕЛЕНА

16.МАРИЋ  САРА

 

  1. 4. ГРУПА

СУБОТА-  13-14.30  српски језик, учионица 2

                         15-16.30  математика, учионица 1

 

  1. МИЛЕУСНИЋ МИЛИЦА
  2. НЕЂИЋ ЈОВАНА

3.ИВАНЧЕВИЋ  СОФИЈА

  1. МИШИЋ ЛАЗАР
  2. ТАШКОВ ЛАРА

6.КАДИЋ  НЕВЕНА

  1. САВИЋ БОЈАНА
  2. АРСЕНИЈЕВИЋ ВОЈИСЛАВ
  3. НИКОЛИЋ ПЕТАР

10.НИКОЛИЋ  НИКОЛА

  1. ЂОРЂЕВИЋ ВУКАШИН

12.ЂАКОВИЋ  ДУЊА

  1. ПЕТРОВИЋ АНДРЕЈ
  2. БОШКОВИЋ НАЂА
  3. МИЛОЈЕВИЋ АНЂЕЛА
  4. МИЛАНКОВИЋ АЛЕКСА

 

                          5.ГРУПА

СУБОТА- 17-18.30  математика, учионица 1

                        19-20.30  српски језик ,учионица 2

 

  1. УДДИН ЕМИЛИ
  2. УРОШЕВИЋ МАЈА
  3. БАКОВИЋ БОЈАНА
  4. САВИЋ ВИКТОР
  5. НИКОЛИЋ МАТЕЈА
  6. ЈЕРЕМИЋ СЕРГЕЈ
  7. ПЕТРОВИЋ БРАНИСЛАВ
  8. ВУЧЕТИЋ НЕНАД
  9. СТАЈКОВИЋ АНДРЕА

10.ТАСИЋ  ЛУКА

11.ПЕТРОВИЋ  МАРКО

12.ВАСИЋ  ДУШАН

  1. ИВАНОВИЋ ЛАВ
  2. КУРЋУБИЋ АЊА

15.ЋОПИЋ  АНДРИЈАНА

  1. ДОШЕНОВИЋ ВАЊА

 

  1. 6. ГРУПА

        СУБОТА- 17-18.30  српски језик, учионица 2

                                   19-20.30  математика , учионица 1

 

  1. ЦВЕТКОВИЋ НЕМАЊА
  2. ЦВЕТКОВИЋ АНЂЕЛИЈА
  3. МАКСИМОВИЋ ЈАКОВ
  4. ОДАЛОВИЋ ВУК
  5. ИВКОВИЋ ЛАЗАР
  6. МАЈКИЋ ДЕЈАН
  7. МИЛИЧЕВИЋ МИЛИЦА
  8. ГАЈИЋ ДОРОТЕА
  9. ЖАКУ КАТАРИНА

10.КАМПЕ  СЕРГЕЈ

  1. МАНДИЋ ДАНИЛО
  2. СИМИЋ АЛЕКСА

13.МИЛАНКОВИЋ  АЛЕКСА

14.МАТИЋ  ЛАЗАР

15.СТОЈАНОВИЋ  МИЛИЦА

  1. МАНЧИЋ БОЈАНА

 

  1. ГРУПА

СУБОТА-  9-10.30  математика, учионица 3

                        11-12.30  српски језик, учионица 4

 

  1. СПАСИЋ ДЕЈАНА
  2. ПЕЋАНАЦ МИЛАН
  3. ЗУВИЋ ЛУКА
  4. ЖУГИЋ МАТИЈА

5.ЈЕРЕМИЋ  ВЛАДИМИР

6.РАНЧИЋ  ЈЕЛЕНА

  1. НАНИЋ ЈОВАНА
  2. ИСАКОВИЋ НАЂА
  3. МАРИЋ АНА
  4. МИШЉЕНОВИЋ ЛИДИЈА
  5. КИШ МИХАЈЛО
  6. МАНОЈЛОВИЋ АНАСТАСИЈА

13.ЛУКИЋ  ПАВЛЕ

  1. РОДИЋ НЕМАЊА
  2. ВУЈАДИНОВИЋ ЛУКА
  3. РАДОВАНОВИЋ ТИЈАНА

 

                 8.ГРУПА

СУБОТА – 9-10.30  српски језик, учионица 4

                        11-12.30  математика, учионица 3

 

  1. ВЕКИЋ НАТАЛИЈА

2.КУЗМАНОВИЋ  НЕНАД

  1. МАРИСАВЉЕВИЋ МАРКО

4.МИЛАНОВИЋ  ЈОВАНА

  1. СТОЈКОВИЋ САРА
  2. ЕРОР ЛАНА

7.НИКОЛИЋ  ИВОНА

8.МИЈАИЛОВИЋ  ЛАЗАР

9.БУЈОШЕВИЋ  АНАСТАСИЈА

10.СТАВРИЋ  НАДЕЖДА

  1. ДЕТКИ МАРКО
  2. ОБРАДОВИЋ ЛЕА
  3. УРОШЕВИЋ МИЛИЦА
  4. УРОШЕВИЋ ПЕТАР

15.НИКОЛИЋ  ДАВИД

  1. ПЕТРОВИЋ ТЕОДОРА

                

                    9.ГРУПА

СУБОТА- 13-14.30  математика, учионица 3

                        15-16.30  српски језик, учионица 4

 

  1. БОСНИЋ ВУК
  2. МИЉАНОВИЋ ЈОВАН
  3. МИЛИНКОВИЋ НИКОЛА
  4. ПРАПРОТНИК СИМОН
  5. ЈОВАНОВИЋ ВИКТОР
  6. БОРЈАНИЋ АНА
  7. МИТРОВИЋ МИА
  8. СПАИЋ ОГЊЕН
  9. МАРКОВИЋ ФИЛИП
  10. ТОДИЋ РЕЉА
  11. РАДОВАНОВИЋ ЈОВАНА
  12. ЈОВАНОВИЋ МИНА
  13. МИЛОВАНОВИЋ ТОДОР
  14. СИКИМИЋ ДИМИТРИЈЕ
  15. ЉУБИСАВЉЕВИЋ ТЕА

                      

  1.   ГРУПА

СУБОТА – 13-14.30  српски језик, учионица 4

                         15-16.30  математика, учионица 3

 

  1. СПАСОВСКИ НИКОЛА
  2. СПАСОВСКИ ЛАЗАР

3.ЂОРЂЕВИЋ  ХЕЛЕНА

  1. ГОРЧИЋ ТЕОДОРА
  2. ЂОШИЋ ОГЊЕН

6.ТАНАСИЈЕВИЋ  АНЂЕЛА

  1. СТАНКОВИЋ МИНА
  2. ИЛИЋ АНА
  3. ГАВРИЋ НИКОЛА
  4. ЈАНКОВИЋ КРИСТИНА
  5. МАРИЋ МИЛА
  6. ЂЕРИЋ ЂОРЂЕ
  7. ЗОРИЧИЋ ФИЛИП
  8. ЖУНИЋ АНДРИЈА
  9. АТАНАЦКОВИЋ ИСИДОРА
  10. КОСТАДИНОВИЋ АЛЕКСА

 

  1. ГРУПА

НЕДЕЉА – 9-10.30  математика, учионица 1

                          11-12.30  српски језик, учионица 2

 

  1. ТОДОРОВИЋ ИВАН
  2. АНДРЕВСКИ ЈОВАНА
  3. ШУШЊЕВИЋ СОФИЈА
  4. НОВАКОВИЋ АНЂЕЛА
  5. ЈЕВРЕМОВИЋ ЕЛЕНА
  6. ЈЕВРЕМОВИЋ ВОЈИН
  7. СТОЈАНОВИЋ МАРИЈА
  8. МАТИЋ АНА
  9. МАТИЋ ЛУКА
  10. ГУТЕША ЈЕЛЕНА

11.ИВАНОВИЋ  ВУКАШИН

  1. ВАСИЋ ПАВЛЕ
  2. ЈАНКОВИЋ ЛУКА

14.ЈАНКОВИЋ  СТЕФАН

  1. МАРЈАНОВИЋ САНЕЛА
  2. МИЛОВАНЧЕВИЋ ПАВЛЕ

 

  1. 12. ГРУПА

НЕДЕЉА – 9-10.30  српски језик, учионица 2

                          11-12.30  математика, учионица 1

 

  1. СРЕМЧЕВ КРИСТИНА
  2. МИЛАДИНОВИЋ ДУШИЦА
  3. АТАНАСКОВИЋ ЛУКА
  4. ПАВЛОВИЋ МАРИЈА
  5. МИХАЈЛОВИЋ МИЛОШ
  6. ШАРИЋ ЕМИЛИЈА
  7. ВИДОВИЋ УНА
  8. МОМЧИЛОВИЋ МАРГИТА
  9. КОМАРИЦА ИСИДОРА
  10. ГРУМИЋ ВЛАДИСЛАВ
  11. ПРОКОПИЋ ИВА
  12. ТОШИЋ АЛЕКСА
  13. АТАНАСКОВИЋ ЖАКЛИНА
  14. ТОДОРОВИЋ ТЕОДОРА
  15. ТОМИЋ МИХАИЛО
  16. ПЕЈИЋ НИКОЛА

 

  1. ГРУПА

НЕДЕЉА – 13-14.30  математика, учионица 1

                           15-16.30  српски језик, учионица 2

 

  1. БУБАЛО ВЛАДИМИР
  2. КАРИШИК ВИКТОР
  3. РАКИЋ НИКОЛА
  4. СОФРЕНИЋ СОФИЈА
  5. БУХОВАЦ ЛУКА
  6. МИЉКОВИЋ НИКОЛА
  7. ДОШЕНОВИЋ ВАЊА
  8. ГРУЈИЧИЋ АНДРИЈА
  9. ЧУПИЋ ЈАНА
  10. ЛАЗАРЕВИЋ ЛУНА
  11. МИКИЋ МИХАЈЛО
  12. МИЛОШЕВИЋ СТЕФАН
  13. БЕРЕНДИКА ДРАГИЦА
  14. ПРИБОЈЧИЋ МИЛАН
  15. ЂОРЂЕВИЋ ЛУКА
  16. ПОПОВИЋ НИНА

 

  1. 14. ГРУПА

НЕДЕЉА – 13-14.30  српски језик, учионица 2

                           15-16.30  математика, учионица 1

 

  1. АНДРИЋ НИНА
  2. МИЛОСАВЉЕВИЋ СМИЉАНА
  3. ЗИРОЈЕВИЋ МАТЕЈА
  4. ЂУКИЋ УРОШ
  5. ШАКОТИЋ ТЕОДОРА
  6. ВУЧИЋЕВИЋ МАША
  7. ПАВЛОВ ЕЛЕНА
  8. НАЧИЋ ДУЊА
  9. КНЕЖЕВИЋ ТАМАРА
  10. ПЕТРОВИЋ НИКОЛА
  11. ЛАНГУС ЛУКА
  12. ПАВЛОВИЋ ЈАСМИНА
  13. СТЕВАНОВИЋ ЈАНА
  14. ПОПОВИЋ ЛУКА
  15. ЂОРЂЕВИЋ ПЕТАР
  16. МИЛИЋ МИА

 

  1. 15. ГРУПА

НЕДЕЉА – 17-18.30  математика, учионица 1

                            19-20.30  српски језик , учионица 2

 

1.ВУЧЕТИЋ  ЛУКА

  1. НИКОЛИЋ КАТАРИНА
  2. МИЛЕТИЋ КАТАРИНА
  3. СТЕПАНОВИЋ ДИМИТРИЈЕ
  4. ОБРАДОВИЋ ПАВЛЕ
  5. МИЛАДИНОВИЋ ДУШИЦА
  6. ВЕСЕЛИНОВИЋ ЂОРЂЕ
  7. МИЛИЋ ВУКАШИН
  8. ВАСИЉЕВИЋ НАЂА
  9. КЛИЧКОВИЋ ЈОВАН
  10. МИЛОВАНОВИЋ ТОДОР
  11. МИЛОСАВЉЕВИЋ ЈОВАНА
  12. ЂОКИЋ МАТЕЈА
  13. МИЛОШЕВИЋ МАРИЈА
  14. ТОМИЋ КАЛИНА

16.РАДОВАНОВИЋ  НЕМАЊА

 

                      16.ГРУПА

НЕДЕЉА- 17-18.30  српски језик, учионица 2

                          19-20.30  математика, учионица 1

 

  1. ВУКОВИЋ ПЕТАР
  2. ФРЖОВИЋ НАЂА

3.ЛАЂЕВАЦ  МИЛАН

  1. ШОЛАЈИЋ ТОДОР
  2. ЂОРЂЕВИЋ ОГЊЕН
  3. МИЛИЋ ЈАНА
  4. СТОЈИСАВЉЕВИЋ АНДРЕЈ
  5. ПЕТРОВИЋ УРОШ
  6. СТОПОЊА СТЕФАН
  7. ЂОРЂЕВИЋ ЛЕНКА
  8. НЕСКОВИЋ ВУКАШИН
  9. МАРИНКОВИЋ ЈАНА
  10. РОКВИЋ ОГЊЕН
  11. ДИМИТРИЈЕВСКИ ЛУКА
  12. НИКОЛИЋ НЕВЕНА

 

  1. 17. ГРУПА

НЕДЕЉА – 9-10.30  математика, учионица 3

                          11-12.30  српски језик, учионица 4

 

  1. ГАЈИЋ ВАЊА
  2. ЂОКИЋ НЕНАД

3.МАНОЈЛОВИЋ   МАРИЈА

4.ИЛИЋ   МИЛИЦА

  1. ШЕВИЋ ДУШАН
  2. СТОЈАНОВИЋ ТЕОНА
  3. КОВАЧЕВИЋ ЛАЗАР
  4. ЂАНИЋ ЛАНА

9.ТОМОВИЋ   МАРИНА

10.РАДОВИЋ  АНДРИЈА

  1. СТОЈАНОВИЋ МАРИЈА
  2. ТРАЈКОВИЋ ЈОВАНА
  3. МАРКОВИЋ АНДРИЈА
  4. ТАРЛАЋ МИЛОШ
  5. МИЛЕНКОВИЋ ПАВЛЕ
  6. ЛЕСКОВАР САРА

 

  1. 18. ГРУПА

НЕДЕЉА – 9-10.30  српски језик, учионица 4

                          11-12.30  математика, учионица 3

 

1.РАНКОВИЋ   ПЕТАР

  1. ЂОРЂЕВИЋ НИКОЛА
  2. МИРНИЋ ЛАНА
  3. ИЛИЋ ДРАГАН
  4. ВЕЉКОВИЋ СТЕФАН
  5. ЦВЕТИЋ ЕЛЕНА
  6. ГРАШАР КАТАРИНА

8.НЕСКОВИЋ  ВУКАШИН

  1. СУКНОВИЋ АНЂЕЛА
  2. МИТРОВИЋ ОГЊЕН
  3. ДИМИТРИЈЕВИЋ АЛЕКСАНДРА
  4. ПОПОВИЋ ФИЛИП
  5. ГРЕГОРИЋ ЈАКОВ
  6. ГАГОВИЋ НАЂА

15.ГАГОВИЋ ВУКАШИН

  1. БОКИЊАЦ МАРКО