ФЕСТИВАЛ МАЛИХ ФОРМИ – ВЕЧЕ МИНЕ ЛАЗАРЕВИЋ
Свечано је отворен Фестивал малих форми!
У години када Центар обележава 50 година постојања, започели смо и једну нову причу — први Фестивал малих форми.
Вечерас је у препуној Галерији Центра, одржано вече Мине Лазаревић. Емоција, добра енергија и непосредан сусрет обележили су почетак фестивала на најлепши начин.
Фестивал је отворила директорка Центра, госпођа Маријана Бутулија, а од овог тренутка — ви сте жири!
Публика оцењује сваки програм, а крајем године биће проглашен победник Фестивала малих форми.
Следећи сусрет заказујемо за 27. март, поводом Светског дана позоришта: „Чучук Стана – Српкиња и Гркиња“.
Хвала вам што сте део првог Фестивала малих форми!
Заједно пишемо једно ново поглавље.























