Доделом награда најбољим такмичарима, по оценама стручног и жирија публике, завршен је четврти по реду музички фестивал радијских певача „Први тон“ у Центру за културу и образовање Раковица.
Честитамо свим награђеним кандидатима. Учесницима желимо пуно среће у њиховом професионалном раду и видимо се догодине у Центру.