У петак 8. марта, у галерији Центар, одржана је прва у низу књижевних вечери под називом Радост читања. Гошћа је била Сања Домазет. Говорило се о љубави, страсти и пријатељствима које повезују прозне јунаке нове књиге Сање Домазет Љубав није довољна, са великим уметницима, ствараоцима и људима који су обележили 20. век, а чије су биографије осветљене у књигама есеја Божанствени безбожници.
Модераторка: Гордана Милосављевић Стојановић.