Вечерас је у Галерији Центар отворена изложба „Светлост векова“. Деветнаест младих иконописаца је представило своје радове и своје виђење иконе.
Присутнима се најпре обратила директорка Центра за културу и образовање Раковица, госпођа Маријана Бутулија, захваливши се младим уметницима, што су својим радовима оплеменили простор наше галерије, а изложбу је отворила професорка Биљана Јовановић.
Изложба „Светлост векова“ један је од носилаца програма Духовних свечаности „Пут духовности“.
Можете је погледати до 25. септембра 2019. године.