У Галерији Центар, вечерас је отворена изложба радова Марије Јевтић Дајић, намењених пре свега слепим и слабовидим особама.
Изложба која помера границе и отвара нове путеве поимања уметности.
На отварању су наступиле и младе флаутисткиње Милица Јеремић и Мина Јекић, које су својим наступом додартно оплемениле вечерашњи догађај.
Дивна атмосфера и размена искустава.
Обавезно посетите изложбу и доживите уметност на другачији начин.
Изложба траје до 22. маја, а галерија је отворена сваког дана од 9-20 часова.
Улаз је слободан.
Добро дошли!