Данас смо спасили Нову годину и све пакетиће Деда Мраза, уз помоћ наших драгих Цврлана и трупе из позоришта „Хајде обрадуј дан“, па мирна срца завршавамо први део сезоне на нашој дечјој сцени „Цврле“.
Хвала вам драги другари на поверењу и верности, желимо вам све најбоље у Новој години!
Лепо се проведите, одморите и видимо се након празника!
Ваш Центар!