Vesti

Liste polaznika besplatnog obrazovnog programa „Mala matura – za sve“

Preliminarne liste polaznika besplatnog obrazovnog programa „Mala matura – za sve“. Nakon polaganja inicijalnog testa i prvih časova, objavićemo konačne liste.

 

GRUPA  1  – subota 09:00-12:30 časova

  1. ALEKSA GAVRILOVIĆ
  2. VELJKO ANĐIĆ
  3. MILICA PIJOVIĆ
  4. RELJA KOŠČICA
  5. RUŽICA STEVANOVIĆ
  6. MARIJA HADŽIĆ
  7. NIKOLA KOVRLIJA
  8. ILIJA DUKIĆ
  9. VUK ANDRIJAŠEVIĆ
  10. ANDREA MILOŠEVIĆ
  11. NIKOLA ARNAUT
  12. MIODRAG STANKOVIĆ
  13. ALEKSA IVOVIĆ
  14. MARKO LAKIĆ
  15. STEFANIJA BIGA
  16. ALEKSA  MAZIĆ

***

GRUPA  2  –  subota  09:00 – 12:30 časova

  1. RELJA VUKOVIĆ
  2. ALEKSANDRA IGNJATOVIĆ
  3. BOJANA BRADIĆ
  4. HELENA JAKOVLJEVIĆ
  5. TAMARA POPOVIĆ
  6. ANĐELA GOŠIĆ
  7. ELENA JUGOVIĆ
  8. DRAGAN KOKANOVIĆ
  9. TAMARA SAMARDŽIĆ
  10. MLADEN PRVULOVIĆ
  11. NIKOLINA STAŠEVIĆ
  12. MILICA DIVAC
  13. VUK MARTINOVIĆ
  14. MILICA ĐURĐIĆ
  15. MILUTIN TROŠIĆ
  16. DIMITRIJE MILOVIĆ

***

GRUPA  3 –  subota  13:00 – 16:30 časova 

  1. NEMANJA MILADINOVIĆ
  2. IVANA TATALOVIĆ
  3. VIKTOR PIPESKI
  4. VUK KUJUNDŽIĆ
  5. IVA PAVLOVIĆ
  6. LAZAR ROGANOVIĆ
  7. MARTA BELJIĆ
  8. MILICA AĆIMOVIĆ
  9. KRISTINA MLADENOVIĆ
  10. SNEŽANA MARKOVIĆ
  11. SAŠA MARKOVIĆ
  12. IVA CVIJOVIĆ
  13. TARA SREĆKOVIĆ
  14. LUKA PETROVIĆ
  15. DIMITRIJE BARJAKTAREVIĆ
  16. ANIKA RANKOVIĆ

***

GRUPA   4 –  subota  13:00-16:30 časova

  1. MINA KOJIĆ
  2. EMILIJA VLAŠKOVIĆ
  3. MARTA SUBOTIĆ
  4. SOFIJA STOJANOVIĆ
  5. LAZAR RISTIĆ – majka Marija Ristić
  6. SARA ŠĆEKIĆ
  7. ŽELJKO BODIŠ
  8. LAZAR RISTIĆ- majka Tatjana Ristić
  9. TEODORA MIRKOVIĆ
  10. ANJA POLIĆ
  11. STEFAN NEDELJKOVIĆ
  12. ALEKSA DAKIĆ
  13. ANDREJA DIVLJAK
  14. KAROLINA KRANJC
  15. ALEKSANDAR MANOJLOVIĆ
  16. ANDREJ JOVANOVIĆ

***

GRUPA  5 – subota  17:00 – 20:30 časova

  1. ISIDORA MAGAZIN
  2. KOSTA GRUJIĆ
  3. PAVLE JOVIĆ
  4. VANJA MELENTIJEVIĆ
  5. ANDREJ NEŠIĆ
  6. LOLA JEVTIĆ
  7. ČEDA AVRAMOVIĆ
  8. UROŠ MUTAVDŽIĆ
  9. ISIDORA FILKOVIĆ
  10. JANA NIKOLIĆ
  11. ANJA VASOVIĆ
  12. ALEKSANDAR JOVIČIĆ
  13. MATEJA MIOKOVIĆ
  14. ALEKSANDAR PETKOVIĆ
  15. LUKA ZLATANOVIĆ

***

GRUPA  6 – subota  17:00-20:30 časova

 

  1. ISIDORA MILETIĆ
  2. MARTA GABALDO
  3. KATARINA ALEKSIĆ
  4. MARIJA POPOVIĆ
  5. TEODORA GLIŠIĆ
  6. TIJANA BULATOVIĆ
  7. VASILIJE JOVANOVIĆ
  8. TAMARA RISTIĆ
  9. MLADEN ZEC
  10. MAJA HAVARI
  11. ANDREJA MIHAJLOVIĆ
  12. ANĐELA MANIĆ
  13. MILJANA GOLJOVIĆ
  14. MAGDALENA MARKOVIĆ
  15. NIKOLA SAVIĆEVIĆ

***

GRUPA 7 –   nedelja  09:00 – 12:30

 

  1. ANA DUKOVSKI
  2. JOVAN OROVIĆ
  3. FILIP TOMIĆ
  4. MILOMIR STOJKOVIĆ
  5. BARBARA BAJČETA
  6. MIHAJLO JOVANOVIĆ
  7. ANASTASIJA MIHAILOVIĆ
  8. PAVLE PRTINA
  9. ĐORĐE STOJANOVIĆ
  10. TAMARA ĐAKOVIĆ
  11. MILICA JEŽ
  12. ANDREA  ASANOVIĆ
  13. KRISTINA GLIŠIĆ
  14. .DARIJA  KOVAČEVIĆ
  15. TEA VUJIČIĆ

***

GRUPA  8  nedelja   09:00 -1 2:30 časova

 

  1. MLADEN JANKOVIĆ
  2. KRISTINA KOMAZEC
  3. MILICA ĐURKOVIĆ
  4. EMILIJA DROBNJAK
  5. SARA MLADENOVIĆ
  6. MATEJA STOJČIĆ
  7. NEVENA RADOVANOVIĆ
  8. MARIJA LAZIĆ
  9. DOROTEJA KOVAČEVIĆ
  10. ALEKSA MARKOVIĆ
  11. SELENA BOGIĆEVIĆ
  12. UROŠ MITIĆ
  13. PETAR JOVIĆ
  14. MILICA TIŠMA
  15. MARKO TIŠMA
  16. MAŠA  BUZIĆ

***

GRUPA  9  nedelja  13:00 – 16:30 časova

 

  1. ANASTASIJA PETROVIĆ
  2. MILICA GRULOVIĆ
  3. UROŠ DUKIĆ
  4. EMILIJA JOSIPOVIĆ
  5. MAJA BOŽIĆ
  6. TAMARA ĐAKOVSKI
  7. ISIDORA VUKOVIĆ
  8. NIKOLETA ŽIVIĆ
  9. LAZAR BUGARČIĆ
  10. ILIJA SUZIĆ
  11. ANĐELA RANKOVIĆ
  12. SAŠKA EGERIĆ
  13. DOROTEJ RAKIĆ
  14. ALEKSA  ŽIVIĆ
  1. NIKOLA NIKOLIĆ
  2. JANA  KRAKOVIĆ

***

 

GRUPA 10  nedelja  13:00 – 16:30 časova

 

  1. ANĐELKO RUPAR
  2. ĐORĐE ILIĆ
  3. ALEKSA CVETKOVIĆ
  4. NIKOLA PUMPALOVIĆ
  5. ANJA MATIĆ
  6. JANA KASTRATOVIĆ
  7. MAKSIM LOVIĆ
  8. ANDRIJA JOKIĆ
  9. MERISA ĆENAJ
  10. BOGDAN KOSANOVIĆ
  11. GAVRILO STEVANOVIĆ
  12. DOROTEA RADULOVIĆ
  13. ALEKSANDRA ALEKSIĆ
  14. MINA RANISAVLJEV
  15. KRISTIJAN PAUNOVIĆ
  16. IRENA  FORKAPIĆ

***

GRUPA  11  nedelja  17:00 – 20:30 časova

 

 

  1. MATIJA BJELIĆ
  2. IVA MILOŠEVIĆ
  3. NATALIJA PETROVIĆ
  4. UROŠ ĆUK
  5. ANDREA VULETIĆ
  6. SONJA MUDRIĆ
  7. ILIJANA MUDRIĆ
  8. STEFAN BOŽIĆ
  9. ELMA ČUTURIĆ
  10. LUKA KNEŽEVIĆ
  11. TEODORA VUKOTIĆ
  12. MAKSIM GREGORIĆ
  13. ALEKSA SIMIĆ
  14. MINA DESPOTOVIĆ
  15. IVAN JEINA
  16. MINA  MITIĆ

***

GRUPA 12  – nedelja  17:00 – 20:30 časova

 

  1. ŽELJANA KLJAJIĆ
  2. KATARINA LAZOVIĆ
  3. IDA GALEBOVIĆ
  4. ALEKSA RIBIĆ
  5. FILIP LJUBIČIĆ
  6. LAZAR ĆIRKOVIĆ
  7. NIKOLA MILENKOVIĆ
  8. ELENA DRAGAŠ
  9. IVA ŽIVKOVIĆ
  10. LUKA IMERI
  11. STANKO MIRILO
  12. LAZAR BLAGOJEVIĆ
  13. ANĐELA NIKOLIĆ
  14. JOVANA MIJAJLOVIĆ
  15. NEMANJA PAVLOVIĆ
  16. MIHAJLO MILJUŠ