Вести

Листе полазника бесплатног образовног програма „Мала матура – за све“

Прелиминарне листе полазника бесплатног образовног програма „Мала матура – за све“. Након полагања иницијалног теста и првих часова, објавићемо коначне листе.

 

ГРУПА  1  – субота 09:00-12:30 часова

  1. АЛЕКСА ГАВРИЛОВИЋ
  2. ВЕЉКО АНЂИЋ
  3. МИЛИЦА ПИЈОВИЋ
  4. РЕЉА КОШЧИЦА
  5. РУЖИЦА СТЕВАНОВИЋ
  6. МАРИЈА ХАЏИЋ
  7. НИКОЛА КОВРЛИЈА
  8. ИЛИЈА ДУКИЋ
  9. ВУК АНДРИЈАШЕВИЋ
  10. АНДРЕА МИЛОШЕВИЋ
  11. НИКОЛА АРНАУТ
  12. МИОДРАГ СТАНКОВИЋ
  13. АЛЕКСА ИВОВИЋ
  14. МАРКО ЛАКИЋ
  15. СТЕФАНИЈА БИГА
  16. АЛЕКСА  МАЗИЋ

***

ГРУПА  2  –  субота  09:00 – 12:30 часова

  1. РЕЉА ВУКОВИЋ
  2. АЛЕКСАНДРА ИГЊАТОВИЋ
  3. БОЈАНА БРАДИЋ
  4. ХЕЛЕНА ЈАКОВЉЕВИЋ
  5. ТАМАРА ПОПОВИЋ
  6. АНЂЕЛА ГОШИЋ
  7. ЕЛЕНА ЈУГОВИЋ
  8. ДРАГАН КОКАНОВИЋ
  9. ТАМАРА САМАРЏИЋ
  10. МЛАДЕН ПРВУЛОВИЋ
  11. НИКОЛИНА СТАШЕВИЋ
  12. МИЛИЦА ДИВАЦ
  13. ВУК МАРТИНОВИЋ
  14. МИЛИЦА ЂУРЂИЋ
  15. МИЛУТИН ТРОШИЋ
  16. ДИМИТРИЈЕ МИЛОВИЋ

***

ГРУПА  3 –  субота  13:00 – 16:30 часова 

  1. НЕМАЊА МИЛАДИНОВИЋ
  2. ИВАНА ТАТАЛОВИЋ
  3. ВИКТОР ПИПЕСКИ
  4. ВУК КУЈУНЏИЋ
  5. ИВА ПАВЛОВИЋ
  6. ЛАЗАР РОГАНОВИЋ
  7. МАРТА БЕЉИЋ
  8. МИЛИЦА АЋИМОВИЋ
  9. КРИСТИНА МЛАДЕНОВИЋ
  10. СНЕЖАНА МАРКОВИЋ
  11. САША МАРКОВИЋ
  12. ИВА ЦВИЈОВИЋ
  13. ТАРА СРЕЋКОВИЋ
  14. ЛУКА ПЕТРОВИЋ
  15. ДИМИТРИЈЕ БАРЈАКТАРЕВИЋ
  16. АНИКА РАНКОВИЋ

***

ГРУПА   4 –  субота  13:00-16:30 часова

  1. МИНА КОЈИЋ
  2. ЕМИЛИЈА ВЛАШКОВИЋ
  3. МАРТА СУБОТИЋ
  4. СОФИЈА СТОЈАНОВИЋ
  5. ЛАЗАР РИСТИЋ – мајка Марија Ристић
  6. САРА ШЋЕКИЋ
  7. ЖЕЉКО БОДИШ
  8. ЛАЗАР РИСТИЋ- мајка Татјана Ристић
  9. ТЕОДОРА МИРКОВИЋ
  10. АЊА ПОЛИЋ
  11. СТЕФАН НЕДЕЉКОВИЋ
  12. АЛЕКСА ДАКИЋ
  13. АНДРЕЈА ДИВЉАК
  14. КАРОЛИНА КРАЊЦ
  15. АЛЕКСАНДАР МАНОЈЛОВИЋ
  16. АНДРЕЈ ЈОВАНОВИЋ

***

ГРУПА  5 – субота  17:00 – 20:30 часова

  1. ИСИДОРА МАГАЗИН
  2. КОСТА ГРУЈИЋ
  3. ПАВЛЕ ЈОВИЋ
  4. ВАЊА МЕЛЕНТИЈЕВИЋ
  5. АНДРЕЈ НЕШИЋ
  6. ЛОЛА ЈЕВТИЋ
  7. ЧЕДА АВРАМОВИЋ
  8. УРОШ МУТАВЏИЋ
  9. ИСИДОРА ФИЛКОВИЋ
  10. ЈАНА НИКОЛИЋ
  11. АЊА ВАСОВИЋ
  12. АЛЕКСАНДАР ЈОВИЧИЋ
  13. МАТЕЈА МИОКОВИЋ
  14. АЛЕКСАНДАР ПЕТКОВИЋ
  15. ЛУКА ЗЛАТАНОВИЋ

***

ГРУПА  6 – субота  17:00-20:30 часова

 

  1. ИСИДОРА МИЛЕТИЋ
  2. МАРТА ГАБАЛДО
  3. КАТАРИНА АЛЕКСИЋ
  4. МАРИЈА ПОПОВИЋ
  5. ТЕОДОРА ГЛИШИЋ
  6. ТИЈАНА БУЛАТОВИЋ
  7. ВАСИЛИЈЕ ЈОВАНОВИЋ
  8. ТАМАРА РИСТИЋ
  9. МЛАДЕН ЗЕЦ
  10. МАЈА ХАВАРИ
  11. АНДРЕЈА МИХАЈЛОВИЋ
  12. АНЂЕЛА МАНИЋ
  13. МИЉАНА ГОЉОВИЋ
  14. МАГДАЛЕНА МАРКОВИЋ
  15. НИКОЛА САВИЋЕВИЋ

***

ГРУПА 7 –   недеља  09:00 – 12:30

 

  1. АНА ДУКОВСКИ
  2. ЈОВАН ОРОВИЋ
  3. ФИЛИП ТОМИЋ
  4. МИЛОМИР СТОЈКОВИЋ
  5. БАРБАРА БАЈЧЕТА
  6. МИХАЈЛО ЈОВАНОВИЋ
  7. АНАСТАСИЈА МИХАИЛОВИЋ
  8. ПАВЛЕ ПРТИНА
  9. ЂОРЂЕ СТОЈАНОВИЋ
  10. ТАМАРА ЂАКОВИЋ
  11. МИЛИЦА ЈЕЖ
  12. АНДРЕА  АСАНОВИЋ
  13. КРИСТИНА ГЛИШИЋ
  14. .ДАРИЈА  КОВАЧЕВИЋ
  15. ТЕА ВУЈИЧИЋ

***

ГРУПА  8  недеља   09:00 -1 2:30 часова

 

  1. МЛАДЕН ЈАНКОВИЋ
  2. КРИСТИНА КОМАЗЕЦ
  3. МИЛИЦА ЂУРКОВИЋ
  4. ЕМИЛИЈА ДРОБЊАК
  5. САРА МЛАДЕНОВИЋ
  6. МАТЕЈА СТОЈЧИЋ
  7. НЕВЕНА РАДОВАНОВИЋ
  8. МАРИЈА ЛАЗИЋ
  9. ДОРОТЕЈА КОВАЧЕВИЋ
  10. АЛЕКСА МАРКОВИЋ
  11. СЕЛЕНА БОГИЋЕВИЋ
  12. УРОШ МИТИЋ
  13. ПЕТАР ЈОВИЋ
  14. МИЛИЦА ТИШМА
  15. МАРКО ТИШМА
  16. МАША  БУЗИЋ

***

ГРУПА  9  недеља  13:00 – 16:30 часова

 

  1. АНАСТАСИЈА ПЕТРОВИЋ
  2. МИЛИЦА ГРУЛОВИЋ
  3. УРОШ ДУКИЋ
  4. ЕМИЛИЈА ЈОСИПОВИЋ
  5. МАЈА БОЖИЋ
  6. ТАМАРА ЂАКОВСКИ
  7. ИСИДОРА ВУКОВИЋ
  8. НИКОЛЕТА ЖИВИЋ
  9. ЛАЗАР БУГАРЧИЋ
  10. ИЛИЈА СУЗИЋ
  11. АНЂЕЛА РАНКОВИЋ
  12. САШКА ЕГЕРИЋ
  13. ДОРОТЕЈ РАКИЋ
  14. АЛЕКСА  ЖИВИЋ
  1. НИКОЛА НИКОЛИЋ
  2. ЈАНА  КРАКОВИЋ

***

 

ГРУПА 10  недеља  13:00 – 16:30 часова

 

  1. АНЂЕЛКО РУПАР
  2. ЂОРЂЕ ИЛИЋ
  3. АЛЕКСА ЦВЕТКОВИЋ
  4. НИКОЛА ПУМПАЛОВИЋ
  5. АЊА МАТИЋ
  6. ЈАНА КАСТРАТОВИЋ
  7. МАКСИМ ЛОВИЋ
  8. АНДРИЈА ЈОКИЋ
  9. МЕРИСА ЋЕНАЈ
  10. БОГДАН КОСАНОВИЋ
  11. ГАВРИЛО СТЕВАНОВИЋ
  12. ДОРОТЕА РАДУЛОВИЋ
  13. АЛЕКСАНДРА АЛЕКСИЋ
  14. МИНА РАНИСАВЉЕВ
  15. КРИСТИЈАН ПАУНОВИЋ
  16. ИРЕНА  ФОРКАПИЋ

***

ГРУПА  11  недеља  17:00 – 20:30 часова

 

 

  1. МАТИЈА БЈЕЛИЋ
  2. ИВА МИЛОШЕВИЋ
  3. НАТАЛИЈА ПЕТРОВИЋ
  4. УРОШ ЋУК
  5. АНДРЕА ВУЛЕТИЋ
  6. СОЊА МУДРИЋ
  7. ИЛИЈАНА МУДРИЋ
  8. СТЕФАН БОЖИЋ
  9. ЕЛМА ЧУТУРИЋ
  10. ЛУКА КНЕЖЕВИЋ
  11. ТЕОДОРА ВУКОТИЋ
  12. МАКСИМ ГРЕГОРИЋ
  13. АЛЕКСА СИМИЋ
  14. МИНА ДЕСПОТОВИЋ
  15. ИВАН ЈЕИНА
  16. МИНА  МИТИЋ

***

ГРУПА 12  – недеља  17:00 – 20:30 часова

 

  1. ЖЕЉАНА КЉАЈИЋ
  2. КАТАРИНА ЛАЗОВИЋ
  3. ИДА ГАЛЕБОВИЋ
  4. АЛЕКСА РИБИЋ
  5. ФИЛИП ЉУБИЧИЋ
  6. ЛАЗАР ЋИРКОВИЋ
  7. НИКОЛА МИЛЕНКОВИЋ
  8. ЕЛЕНА ДРАГАШ
  9. ИВА ЖИВКОВИЋ
  10. ЛУКА ИМЕРИ
  11. СТАНКО МИРИЛО
  12. ЛАЗАР БЛАГОЈЕВИЋ
  13. АНЂЕЛА НИКОЛИЋ
  14. ЈОВАНА МИЈАЈЛОВИЋ
  15. НЕМАЊА ПАВЛОВИЋ
  16. МИХАЈЛО МИЉУШ